Preloader Image
<<< wstecz

Z Moniek na Miss Polonia


Pod koniec czerwca odbył się półfinał Konkursu Miss Polonia 2016, w którym wybrano 20 kandydatek do finału. Podlasie będzie reprezentować Kinga Zabielska zamieszkała w Mońkach.

Po kilku latach powraca najstarszy konkurs piękności w Polsce – Miss Polonia! Półfinałowy casting odbył się w środę, 29 czerwca w Ufficio Primo w Warszawie. Finalistki wyłoniło jury w którym zasiedli m.in.: Paulina Krupińska (Miss Polonia 2012), Jagoda Piątek – Włodarczyk (Dyrektor Konkursu Miss Polonia), Ewa Wojciechowska (dziennikarka, autorka książki "Miss Polonia. A jednak warto!") i Aneta Wikariak (redaktor naczelna Party i Flesz).

Gala finałowa Konkursu Miss Polonia 2016 odbędzie się w październiku w Warszawie. Dla nowej Miss zostanie specjalnie zaprojektowana nowa korona! Zwyciężczyni Konkursu będzie reprezentować nasz kraj w wyborach Miss Universe 2016, które odbędą się w grudniu w Las Vegas, USA.

To nie pierwszy konkurs tego typu Kingi Zabielskiej, w 2013 roku została Miss Podlasia Nastolatek po czym dostała się do finału Miss Polski Nastolatek.
<<< wstecz