e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Święto Policji w Mońkach


Podczas uroczystości obchodów 97 rocznicy powstania Polskiej Policji obchodzących dzisiaj to święto funkcjonariuszy monieckiej Policji swoją obecnością zaszczycił Sekretarz Stanu w MSWiA Pan Jarosław Zieliński.

Dzisiaj po południu na palcu przy Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Mońkach odbyła się uroczystość Święta Policji z udziałem Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Jarosława Zielińskiego oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku Pana insp. Daniela Kołnierowicza.

Wśród licznych zaproszonych gości byli również przedstawiciele samorządu, duchowieństwa, NSZZ Policjantów, a także innych służb mundurowych. W obecności zgromadzonych funkcjonariusze monieckiej Policji otrzymali akty nominacji na wyższe stopnie policyjne. Ponadto Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku powołał na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Mońkach kom. Bartosza Lorenc, który dodatkowo rozkazem szefa podlaskich policjantów otrzymał także awans na stopień nadkomisarza Policji.

Natomiast na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Mońkach mianowany został kom. Krzysztof Sylwester Kuligowski. Wśród awansowanych na wyższe stopnie w korpusie aspirantów, podoficerów oraz szeregowych było w sumie 14 funkcjonariuszy. Dwóch policjantów otrzymało również srebrne Medale "Za Długoletnią Służbę", a jeden srebrną Odznakę "Zasłużony Policjant". Natomiast Medalami z okazji 25-lecia NSZZ Policjantów wyróżnionych zostało łącznie 10 policjantów.

Uroczystości uświetniła także Kompania Reprezentacyjna Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. Ponadto, z myślą o mieszkańcach Moniek, mundurowi zorganizowali stoisko profilaktyczne, na którym można było zapoznać się z nowym narzędziem Policji, którym jest Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa.

źródło prasowy KPP w Mońkach


Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!