e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

e-Zdrowie


Podlaski System Informacyjny e-Zdrowie uruchomiony został jako wynik realizacji projektu o tej samej nazwie. Realizowany był on w partnerstwie 26 podmiotów leczniczych z terenu województwa podlaskiego, 10 powiatów oraz Województwa Podlaskiego występującego w roli Lidera, a ideą przyświecającą jego przygotowaniu było między innymi:
- usprawnienie komunikacji pomiędzy pacjentem a podmiotem leczniczym,
- umożliwienie elektronicznej rejestracji do poradni,
- możliwość dostępu przez Internet pacjenta do swojej dokumentacji medycznej.

Wyże wymienione założenia zostały osiągnięte i w chwili obecnej, za Państwa pośrednictwem, mamy przyjemność zaprosić mieszkańców województwa do wykorzystania funkcjonalności systemu.

System na chwilę obecną obejmuje swoim zasięgiem 27 zintegrowanych podmiotów leczniczych i pozwala na rejestrację do kilkuset poradni w szpitalach. Jedynym warunkiem korzystania z elektronicznej rejestracji jest założenie konta na Portalu Pacjenta.

Pragniemy podkreślić, iż system nie jest działaniem komercyjnym, a jego wykorzystanie jest całkowicie nieodpłatne.

Biorąc pod uwagę powyższe, zapraszamy do wspólnego rozpropagowania informacji o systemie PSIeZ wśród osób z terenu Państwa powiatu oraz zaprezentowanie rozwiązań, które ułatwią im dostęp do usług z obszaru zdrowia, umożliwią rejestrację do lekarza przez Internet, bez konieczności osobistego dojeżdżania do poradni, jak również zapewnią dostęp do swojej dokumentacji medycznej z poziomu własnego komputera.

Podlaski System Informacyjny - artykuł 1 Podlaski System Informacyjny - artykuł 2 Podlaski System Informacyjny - artykuł 3Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!