e-Monki.pl    

Archiwalne artykuły o Mońkach:

katalog firm powiatu monieckiego

Występ scholi Gloria w Białymstoku


26 maja schola GLORIA ze SP 1 i parafii M.B. Częstochowskiej wystąpiła w Koncercie Laureatów XXVIII Festiwalu Pieśni Liturgicznej i Piosenki Religijnej. Impreza odbyła się w godzinach popołudniowych w amfiteatrze przy Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Koncert poprzedziło uroczyste wręczenie dyplomów i nagród. Z rąk Jego Ekscelencji ks. bp Henryka Ciereszko, Prezydenta Miasta Białystok i Prezes Akcji Katolickiej Archidiecezji Białostockiej nasza schola odebrała statuetkę i dyplom za I miejsce oraz dyplom za Debiut Festiwalu. Obu nagrodom towarzyszyła gratyfikacja finansowa.

Na koncert ten dzieci udały się całymi rodzinami. W miłej i radosnej atmosferze wysłuchaliśmy występów innych uczestników festiwalu. Największym jednak przeżyciem dla nas był nasz występ. Spotkaliśmy się z serdecznym przyjęciem publiczności i prowadzących. Było nam bardzo miło, że jako jedyny zespół zostaliśmy poproszeni o bis, że nasza piosenka tak się spodobała, że razem z nami próbowali śpiewać wszyscy obecni.
Mamy nadzieję, że nasze kolejne występy będą spotykać się z podobnym odbiorem i będą przybliżać nas i innych do NIEBA.

Już wkrótce nasz koncert w Mońkach, na który wszystkich serdecznie zapraszamy.
Beata Grygo


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2023 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć i filmów publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!