e-Monki.pl    

Archiwalne artykuły o Mońkach:

katalog firm powiatu monieckiego

Dzień Dziecka na sportowo


28 maja 2016 roku na placu przy świetlicy wiejskiej w Przytulance odbył się piknik sportowo - rekreacyjny pn. "Dzień Dziecka na sportowo". W pikniku udział wzięło kilkadziesiąt dzieci z obszarów wiejskich z gminy Mońki. W tym dniu wszystkie dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez Stowarzyszenie "Orzeł" Przytulanka.

Dzieciaki brały udział w konkurencjach sportowo-rekreacyjnych, rozegrany został mecz piłki nożnej chłopców. Ponadto wszystkie maluch świetnie się bawiły na stoisku cyrkowym gdzie mogły zamienić się w prawdziwego cyrkowca i nauczyć się żonglerki piłkami, chustkami, dowiedzieć się jak zakręcić talerzem, diabolo i poi oraz przebrać się za clowna i magika. Na stoisku konstruktorskim dzieci miały możliwość zbudowania własnej, niepowtarzalnej budowli.

Dużym zainteresowaniem cieszył się kącik malowania twarzy gdzie każdy mógł zamienić się w super bohatera, motyla lub inną ulubioną postać z bajki.

W przerwach pomiędzy zabawami każdy mógł odpocząć i posilić się przygotowanym poczęstunkiem. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały upominki, lody i lizaki. Piknik zakończył się wspólnym ogniskiem i smażeniem kiełbasek. Piknik sportowo-rekreacyjny pn. "Dzień Dziecka na sportowo" był współfinansowany ze środków Gminy Mońki.

Stowarzyszenie "Orzeł" Przytulanka

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2023 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć i filmów publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!