e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Mapa bezpieczeństwa


1 lutego w świetlicy Spółdzielni Mieszkaniowej Własnościowo – Lokatorskiej w Mońkach odbyło się pierwsze z cyklu spotkań poświęcone, zapowiedzianej przez MSWiA, budowie "Mapy bezpieczeństwa i porządku publicznego".

Stworzenie "mapy" pozwoli na rzetelne i czytelne zidentyfikowanie skali i rodzaju zagrożeń w regionie oraz kierowanie sił i środków w miejsca, gdzie konieczne będzie zwiększenie bezpieczeństwa. Z tego powodu monieccy policjanci spotkali się wczoraj z lokalną społecznością, władzami samorządowymi, przedstawicielami instytucji społecznych i lokalnymi mediami.

Spotkanie poprowadził Komendant Powiatowy Policji w Mońkach mł. insp. Stanisław Antonowicz, który omówił zagrożenia przestępstwami kryminalnymi, wykroczeniami szczególnie uciążliwymi społecznie i w ruchu drogowym. Spotkanie miało na celu poznanie oczekiwań społecznych w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa na terenie powiatu monieckiego.

Mieszkańcy Moniek, którzy licznie przybyli na spotkanie zaangażowali się w dyskusję i w rzetelny sposób odnieśli się do tworzenia map zagrożeń wskazując w ich opinii miejsca zagrożone na terenie miasta Mońki.

Następne spotkania z lokalną społeczności zostały zaplanowane w dniach:
- 04.02.2016r. o godzinie 15:30 w Domu Kultury w Goniądzu
- 05.02.2016r. o godzinie 11:00 w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Mońkach przy ul. Słowackiego 5A

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!