e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Wigilia samotnych


W dniu 17 grudnia 2015 r. odbyła się wigilia dla osób samotnych zorganizowana przez Burmistrza Moniek oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mońkach. Spotkanie odbyło się w Monieckim Ośrodku Kultury dzięki uprzejmości Dyrektora MOK Pana Dariusza Gwiazdy.

W spotkaniu wzięło udział ok. 30 samotnych osób, których na wstępie powitali Dyrektor MOPS w Mońkach Pan Mariusz Popowski oraz Burmistrz Moniek Pan Zbigniew Karwowski składając przy tym serdeczne życzenia wszystkim obecnym. Następnie parę słów do przybyłych osób powiedział Ks. Dziekan Kanonik Proboszcz Parafii Matki Boskiej Częstochowskiej i św. Kazimierza w Mońkach Andrzej Ziółkowski, który zaprosił Panią Eulalię Sebunia do odczytania fragmentu Pisma Świętego.

Po krótkiej modlitwie wszyscy przełamali się opłatkiem i złożyli sobie życzenia świąteczne. Gdy już przyszedł czas wigilii wszyscy zasiedli do stołu. Podczas posiłku wszyscy obecni wspólnie z zespołem "Wrzosy" śpiewali kolędy. Na zakończenie spotkania Ks. Prałat Senior Tadeusz Horosz wraz z Ks. Dziekanem Andrzejem Ziółkowskim pobłogosławili wszystkich uczestników wigilii.

Serdecznie dziękujemy naszym przyjaciołom i sponsorom za pomoc w zorganizowaniu spotkania, w szczególności:
1. Panu Zbigniewowi Karwowskiemu Burmistrzowi Moniek,
2. Panu Dariuszowi Gwiazda Dyrektorowi Monieckiego Ośrodka Kultury,
3. Piekarni "Sobieski" w Mońkach,
4. Panu Ryszardowi Tomaszowi Sokołowskiemu – Sklep Odido,
5. Panu Stefanowi Szydłowskiemu – Dyrektorowi Gimnazjum w Mońkach,
6. Caritas przy Parafii Matki Boskiej Częstochowskiej i św. Kazimierza w Mońkach oraz przy parafii św. Brata Alberta Chmielowskiego w Mońkach.Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!