e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Pasowanie na ucznia


Jak co roku w listopadzie Szkoła Podstawowa Nr 2 obchodzi swoje święto. W tym dniu dzieci z klas I złożyły uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły oraz zostały pasowane na pełnoprawnych uczniów.

Na uroczystości ślubowania obecni byli zaproszeni goście – Burmistrz Moniek Pan Zbigniew Karwowski, Inspektor Oświaty Mieczysław Klimowicz, Proboszcz Parafii Św. Brata Alberta ks. Henryk Radziewicz oraz Przewodniczący Rady Rodziców Rafał Supiński. Nie mogło też zabraknąć rodziców uczniów z klas pierwszych.

W tym roku do uroczystego ślubowania przystąpiło 80 uczniów z czterech klas pierwszych: klasa Ia - wychowawczyni Pani Izabela Zajko-Korniluk, klasa Ib - Pani Bożena Żak, klasa Ic - wychowawczyni Pani Anna Wroceńska, klasa Id Pani Anna Szydłowska i Marta Waśkiewicz.

Po części oficjalnej, na której nastąpiło uroczyste ślubowanie i pasowanie na uczniów, "pierwszaki" zaprezentowały krótką część artystyczną, przygotowaną pod kierunkiem swoich Pań. Na koniec uroczystości dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki - przygotowane przez uczniów ze świetlicy szkolnej. Następnie pierwszoklasiści wraz z rodzicami udali się na słodki poczęstunek i pierwszą szkolną dyskotekę.

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!