e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Monieckie ogrody, balkony i zagrody wiejskie


Biblioteka Publiczna w Mońkach zaprasza w dniach 3-14 sierpnia na wystawę zdjęć. Jest ona podsumowaniem projektu "Mońki. Go Online!" realizowanego w ramach Regionalnego Konkursu Grantowego Ogólnopolskiego Programu "Równać Szanse" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży. Dzięki młodym ludziom powstał profil na facebooku Mońki Oczami Młodzieży.

(https://www.facebook.com/Monkiinfo ), gdzie znajdą Państwo dużo więcej zdjęć. Na wystawie znalazły się fotografie niektórych ogrodów i balkonów zgłoszonych do "Konkursu na najładniejszą posesję, balkon i zagrodę wiejską" ogłaszanego corocznie przez Burmistrza Moniek. Autorami zdjęć są Karol Trybułowski i Jakub Zalewski. Ogrody są anonimowe, jeśli ktoś z Państwa zgadza się na podanie swoich danych to zapraszamy do biblioteki.

Miło nam też poinformować, że Komisja Ekspertów Programu "Równać Szanse" obradująca w dniu 30 lipca 2015 r. przyznała dotację w wysokości 2 000 zł na realizację projektu Patryka Kakareko "Czarno to widzę - oswajanie ciemności" w ramach Konkursu dla Młodzieżowych Liderów Programu Równać Szanse.
Więcej na ten temat wkrótce na stronach biblioteki i Fb Mońki Oczami Młodzieży.

Wiesława Filipkowska


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!