e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Rocznica oddziału


Od ponad roku w naszej miejscowości funkcjonuje oddział Banku Credit Agricole, z tej okazji kierownictwo zaprosiło na rodzinny piknik.

6 czerwca w sobotę, od godziny 9 do godziny 13 przy ulicy Wyzwolenia 1 wrzało. Kierownictwo i pracownicy oddziału zapraszali na kawę i słodkości. Do miłego spędzenia czasu zapraszał DJ, organizując najmłodszym gry i konkursy z nagrodami. W samo południe nie mogło zabraknąć uroczystego tortu z cyfrą 1, a kilkadziesiąt minut później każdy kto wypełnił ankietę mógł wziąć udział w loterii i wygrać cenne nagrody.

Credit Agricole Bank Polska to bank uniwersalny, oferujący klientom indywidualnym, rolnikom, małym i średnim firmom oraz korporacjom kompleksową ofertę produktów i usług bankowych. Obejmuje ona m.in. pakiety kont osobistych i firmowych, produkty oszczędnościowe, fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia, kredyty gotówkowe i hipoteczne, kredyty obrotowe i inwestycyjne, w tym na zakup maszyn rolniczych i ziemi rolnej, a także indywidualne rozwiązania dla przedsiębiorstw dotyczące finansowania handlu, rynków kapitałowych czy finansowania strukturalnego.

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!