e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Potrącenie rowerzysty


W dniu 20 marca 2015 roku o godzinie 9.17 doszło do potrącenia rowerzysty przez samochód osobowy w Mońkach na ulicy Białostockiej. Na miejsce jako pierwszy przybył mł. ogn. Bogumił Potocki (strażak KP PSP w Mońkach będący po służbie, który nadjechał prywatnym samochodem na zaistniałe zdarzenie). Jego działania polegały na sprawdzeniu stanu poszkodowanego 85-letniego rowerzysty.

Po stwierdzeniu braku tętna i oddechu mł. ogn. Bogumił Potocki podjął czynności resuscytacyjne. Kilkadziesiąt prawidłowo wykonanych uciśnięć klatki piersiowej spowodowało, iż mężczyzna odzyskał oddech i krążenie. Następnie na miejsce zdarzenia przybył Zespół Ratownictwa Medycznego który przejął opiekę nad poszkodowanym.

Samochodem osobowym marki Volkswagen podróżowała jedna osoba (kobieta), która nie doznała żadnych urazów i opuściła pojazd o własnych siłach. Działania zastępów Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odcięciu dopływu prądu z akumulatora oraz pomocy ZRM podczas udzielania medycznych czynności ratunkowych.

Osoba poszkodowana z obrażeniami lewego uda i głowy została zabrana przez LPR do szpitala w Białymstoku.


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!