e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Ile obecnie za monieckie cztery kąty?


Średnio 2984 zł za metr kwadratowy, mniej niż 200,000 zł za najtańsze budynki mieszkalne - tak z grubsza wygląda moniecki wtórny rynek domów.

Przeprowadzka "na swoje" i to w dodatku do dającego większą niezależność domu, a nie ciasnego blokowego mieszkanka, to marzenie wielu Polaków. W skali ogólnopolskiej ceny ofertowe domów w powiecie monieckim wciąż są bardzo niskie. Biorąc jednak pod uwagę duże problemy ze znalezieniem pracy i poziom zarobków w miastach wschodniej Polski, nawet przy cenach tej wysokości na kupno domu nieraz trzeba czekać latami.

Według informacji dostarczonych przez portal Morizon.pl około 130,000-170,000 zł chcą sprzedawcy najtańszych monieckich budynków. Jednak ich stan i metraż mogą okazać się niezadowalające. Tylko 60-70 m2, konieczność remontu bądź wykończenia zazwyczaj kilkudziesięcioletniego obiektu nie zachęcają do nabycia nieruchomości tego typu.

Jeśli życzymy sobie gospodarować na więcej niż 100 m2 powierzchni, powinniśmy się przygotować na wydatek minimum 270,000-300,000 zł. Rozważając przeprowadzkę do stolicy województwa, na ogół trzeba przewidzieć wyższe koszty. Choć sporadycznie zdarzają się obiekty podobne pod względem ceny do tych najtańszych monieckich, to jednak przeciętnie trzeba liczyć więcej - średnio 550,000 zł za budynek przy 3295 zł/m2.


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!