e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Dni Moniek - dzień 2


Od kilkunastu już lat drugi dzień Dni Moniek rozpoczął się turniejem szachowym im. Stanisława Rasia o Puchar Burmistrza Moniek. Od godziny trzynastej amfiteatr miejski zaczął zapełniać się. Przed moniecką publicznością zaprezentowały się zespoły: Pogodna Jesień i Wrzosy, obejrzeliśmy występ zespołu Avanti oraz występ Monieckiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej.

Około godziny siedemnastej Burmistrz Moniek oficjalne przywitał gości, a następnie wręczał puchary, dyplomy i nagrody pieniężne w konkursie na najlepszą posesję, balkon i zagrodę.

Po rozstrzygniętym konkursie przyszedł czas na zabawę. Jako pierwsza gwiazda na monieckiej scenie wystąpił zespół Piersi - znanego z wielkiego przeboju Bałkanica. Następnie do wspólnej zabawy zaprosiły Babeczki Podlaskie. Wieczór należał do disco polo. Przed publicznością wystąpił białostocki zespół Exaited oraz Milano - piątka młodych ludzi, reaktywujących piosenki słynnego w latach 90-tych zespołu o tej samej nazwie.

Podczas imprezy została również przeprowadzona przez Stowarzyszenie Pomocy Społecznej "Wspierajmy się" i harcerzy z 1Szczepu Drużyn Monieckich zbiórka pieniędzy na leczenie Pauliny Laskowskiej. Imprezę poprowadził kolejny już raz Krzysztof Szubzda.

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!