Preloader Image
e-Monki
<<< wstecz

Rock na Bagnie za nami


To był niezwykły weekend, pełen dobrej muzyki, wielu spotkań, rozmów i niespotykanego rockowego klimatu. Po raz kolejny do Goniądza przyjechali fani z całej Polski zafascynowani muzyką którą prezentujemy oraz lokalnymi walorami.

Festiwal zyskuje coraz więcej fanów, a Goniądz na naszych oczach staje się drugim Jarocinem, tym znanym z lat 80-tych. Świadczą o tym opinie tysięcy osób na czele z wokalistą zespołu Dezerter, który stwierdził "tam po prostu trzeba pojechać. Mówiono nam, że klimat starego Jarocina - i to prawda". W trakcie dwóch dni zagrało ponad 30 zespołów, które również były zachwycone miejscem, muzyką i organizacją. Samych uczestników było prawie dwa razy tyle co przed rokiem, zabrakło nawet miejsca na polu namiotowym.

Jako organizatorzy festiwalu chcemy serdecznie podziękować wszystkim osobom i instytucjom, które chociaż w małym stopniu wspierały nas i pomagały w organizacji. Nie sposób ich wszystkich wymienić, ale bez Was taka impreza nie byłaby udana. Dziękujemy również mieszkańcom Goniądza za ciepłe i gościnne przyjęcie tylu osób z całej Polski.

Nasze hasło sprawdziło się po raz kolejny - Bagno wciąga. Do zobaczenia na kolejnej już piątej edycji festiwalu.

Zarząd Fundacji na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego
Zebrane komentarze i opinie uczestników Festiwalu Rock na Bagnie 2014 (zachowana oryginalna pisownia)

Zespół DRAH: to był WSPANIAŁY weekend w Goniądzu, pełen niesamowitej muzyki, niezapomnianych spotkań i rozmów. Organizację festiwalu można określić jednym słowem ..........PROFESJONALIZM. Dziękujemy wszystkim za to, że stworzyli tak rodzinną atmosferę. Szczególnie dziękujemy Tobie Jacku za to, że dałeś nam możliwość dołożenia do tego WYDARZENIA naszej małej drahowej muzycznej cegiełki. Pozdrawiamy i do zobaczenia w przyszłości. Warto tam być!! Ekipa DRAH

Robert Robal Matera - Wokalista zespołu Dezerter: tam po prostu trzeba pojechać. Mówiono nam, że klimat starego Jarocina - i to prawda. Enklawa. Wychodziliśmy poza strefę festiwalu i puste miasteczko, w którym raz w roku wybucha bomba kulturowa! Ale ma też swój klimat, obstawiam że to zasługa organizatorów Zestaw zespołów powoduje, że przyjeżdżają tam ludzie naprawdę zainteresowania taka muzyką. Żałuję, że byliśmy tak krótko, bo nie udało się ze wszystkimi spotkać, ani wykąpać w rzece, bo trzeba było kawałek podejść. Trudno się do czegokolwiek przyczepić od strony technicznej.

Zespół ULICZNY OPRYSZEK: dziękujemy Wam za świetną publikę i zabawę pod sceną, pozdrawiamy wszystkie kapele z którymi mieliśmy przyjemność zagrać i napić się piwa oraz organizatorów festiwalu ... jak zawsze pełny profesjonalizm!!!

Zespół Criminal Tango: Kłaniamy się! Cała ekipa organizatorska - MAJTERSZTYK! Wielkie dzięki i mamy nadzieję, że do zobaczenia! Również zdrówko i podziękowania dla wszystkich, którzy pojawili się pod sceną w to piątkowe popołudnie! Dziękujemy również wszystkim kapelom, z którym przyszło nam zagrać i napić się przy barze

Zespół THE SANDALS: W imieniu zespołu THE SANDALS dziękujemy organizatorom za kawał dobrej roboty oraz wszystkim przybyłym na festiwal. Mam nadzieję, że jeszcze tam kiedyś wrócimy
Zespół LOST CONTROL: Dziękujemy za doskonałą zabawę i niepowtarzalny klimat. Jacku - Pełny szacun za to co robisz..

Zespół PROFANACJA: Dzięki za zaproszenie! Gratulacje dla ekipy organizacyjnej - naprawdę ogromny kawał bardzo dobrej roboty Festiwal na najwyższym poziomie, świetna lokalizacja, muzyka i atmosfera - a to ostatnie w głównej mierze dzięki świetnej publiczności! Ukłony i pozdrowienia od Profanacji!
Zespół KOLABORANCI: Serdecznie Dziękujemy za zaproszenie, atmosfera i klimat niepowtarzalny!, było nam bardzo miło zagrać dla Was, Pozdrawiamy! (po 11 godzinach podróży dotarliśmy szczęśliwie do domu)Warto było!!!

Zespół INKWIZYCJA: Dziękujemy za to, że wytrwaliście do samego końca, zamykać TAKI festiwal to dla nas wielki zaszczyt! Jacek & ekipa - wielkie gratulacje, robicie naprawdę wielką rzecz. W przyszłym roku chyba trzeba będzie nowe pola namiotowe organizować!


<<< wstecz