e-Monki.pl    

Archiwalne artykuły o Mońkach:

katalog firm powiatu monieckiego

Wędkarze stanęli w szranki


Wczesnym rankiem 29 czerwca w Dolistowie stawili się wędkarze z gminy Mońki z nastawaniem wygrania głównej nagrody - pucharu i bonu wartości 150 zł do wydania w sklepie wędkarskim. Po oficjalnym losowaniu stanowisk 35 uczestników udało się na swoje miejsca, aby punktualnie o 7 rozpocząć łowienie. Przyjacielska atmosfera i nutka rywalizacji towarzyszyła wędkarzom przez całe zawody trwające do godziny 11.

Impreza odbyły się zgodnie z regulaminem i nawet deszcz nie był w stanie popsuć dobrego humoru wędkarzy.
Po zakończeniu łowienia i zważeniu ryb przez skład sędziowski, wszyscy uczestnicy zawodów i zaproszeni goście z Burmistrzem Moniek na czele udali się na plaże w Dolistowie. Tam czekał już rozpalony grill obsługiwany przez moniecką młodzież. Po wspólnym posiłku nadszedł czas na ogłoszenie wyników.

Pierwsze miejsce i Puchar Burmistrza Moniek za największą wagę złowionych ryb otrzymał Szczepan Prokop z wynikiem 1,47 kg. Natomiast Puchar "Kuriera" za największą rybę otrzymał Józef Kochański, złowił on klenia o długości 38 cm. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i do zobaczenia za rok.

Agnieszka BajkowskaFotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2023 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć i filmów publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!