e-Monki.pl    

Archiwalne artykuły o Mońkach:

katalog firm powiatu monieckiego

Dzień Szwagra


28 czerwca, w pierwszym dniu wakacji w amfiteatrze miejski Śmiechawa TV zaprosiła na Dzień Szwagra.
Śmiechawa TV to grupa ludzi mieszkających w Mońkach z dużym poczuciem humoru. Wyprodukowali już 33 filmy, które można oczywiście obejrzeć w internie na www.dzienszwagra.pl. Głównymi bohaterami filmów są oczywiście szwagrowie, dwaj panowie którzy na każdy "problem" mają niezawodne rozwiązania.

Na scenie, publiczność z niemal całego kraju, obejrzała skecze top vlogerów: Basi Kwarc, Piotra Oginskiego, Cyber Mariana, Z dupy. Każdy z nich chętnie odpowiadał na pytania, a następnie rozdawał autografy. Po konkursie picia piwa na czas i odpowiedzeniu na kilka pytań związanych ze skeczami szwagrów, po raz pierwszy wybrano "szwagra roku". Szwagrem roku okazała się osoba, która przyjechała ze Szwajcarii. Bardzo fajnie zaprezentował się kabaret z Zielonej Góry - K2, zawiązany w maju 2012 roku, a panowie ksywują się barciś i mimi.

Nie mogło zabraknąć zespołów grających muzykę disco polo. Obejrzeliśmy i wysłuchaliśmy Let's Dane, Chicos, Freestyle. Cała impreza zakończyła się tzw. afterparty w Gospodzie Bartla. Dzień Szwagra prowadził po raz pierwszy nieobiektywny Kobi z Białegostoku.

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2023 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć i filmów publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!