e-Monki.pl    

Archiwalne artykuły o Mońkach:

katalog firm powiatu monieckiego

Zjazd absolwentów LO


21 czerwca odbył się jubileuszowy zjazd absolwentów Liceum Ogólnokształcącego w Mońkach z okazji 50-lecia szkoły. W uroczystości wzięło udział 450 byłych uczniów.

Uroczystość rozpoczęła się w samo południe mszą koncelebrowaną przez ośmiu absolwentów szkoły. Po nabożeństwie uczestnicy zjazdu wraz z Młodzieżową Orkiestra Dętą, przeszli z kościoła św. Brata Alberta do budynku szkoły, gdzie rozpoczęła się oficjalna część obchodów. Każdy z absolwentów otrzymał identyfikator, pamiątkowy znaczek i publikację poświęconą historii szkoły i losom jej absolwentów.

W obchodach jubileuszowych uczestniczyli zaproszeni goście, emerytowani nauczyciele i absolwenci. Uroczystość stała się również okazją do złożenia życzeń, podziękowań i wyróżnień dla pedagogów. Po części oficjalnej wszyscy zebrani zwiedzali szkołę.

Wydarzenie to miało szczególne znaczenie dla absolwentów, którzy oglądając albumy ze zdjęciami i kroniki, z sentymentem wspominali szkolne lata, wychowawców i nauczycieli. Każdy miał okazję spróbować kawałka tortu „urodzinowego” z archiwalnymi zdjęciami szkoły.

Wieczorem w Gościńcu Dworak odbył się Piknik Absolwentów, czyli zabawa do białego rana z zespołem muzycznym. Wszystkim, którzy byli na pikniku redakcja e-Monki.pl życzy pomyślności i samych sukcesów.

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2023 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć i filmów publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!