e-Monki.pl    

Archiwalne artykuły o Mońkach:

katalog firm powiatu monieckiego

Koncerty trzech kapel


20 czerwca na scenie muzycznej Baru Rokita doszło do kolejnego spotkania zespołów i fanów punk-rocka. W sobotni wieczór zagrały trzy kapele: Another Dead End, Uran i Spoza.

Pierwsza na scenie zaprezentowała się kapela Another Dead End. Chłopcy pochodzą z Moniek i tutaj się uczą. Ich wyczyny można było obejrzeć na tegorocznej Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Skład kapeli URAN z biegiem czasu zmieniał się kilkakrotnie, w chwili obecnej skład tworzą: Johnny – wokalista, Coval – gitarzysta, Babcia – gitarzysta, Adamek – basista (gra w URANie od listopada 2007), Bąk - doświadczony i 100% w klimacie, wcześniej grał w takich kapelach jak Dzieci Ulicy, Verboten i Undergo.

Białostocki zespół Spoza gra muzykę prostą i skoczną, a teksty są polskojęzyczne. Wspaniały klimat w utworach dają dźwięki harmonii. Skład zespołu: Rafter - wokal, gitara, akordeon, Ryfek - bas, Marek - wokal, gitara, Święty - perkusja. Organizatorem koncertu był Marek Jóźwicki.   od początku

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2023 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć i filmów publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!