e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Emocje jak na boisku


W dniu 3 listopada w Quality Food zostały rozegrane mistrzostwa powiatu monieckiego FIFA 13. Do zawodów na Xboxie zgłosili się fani gry EA Sports.

W turnieju wzięło udział 27 uczestników i rozegranych zostało około 100 meczy. Każde spotkanie trwało 2 x po 5 minut. Turniej przyniósł wiele niespodzianek i jedną z nich była przegrana osoby Łukasza Godlewskiego, który miał wygrać turniej według większości i na początku prezentował się najlepiej, lecz odpadł on właśnie ze zwycięzcą turnieju Krzyśkiem Jankowskim, który swoim stoickim spokojem doprowadził siebie na I miejsce podium. Turniej wygrał Krzysiek Jankowski, drugie miejsce zajął Paweł Magnuszewski, na trzecim miejscu uplasował się Mateusz Dybacki.

Ze względu na dobrą organizację i pomoc innych osób, wyposażyliśmy lokal w cztery telewizory i konsole, co pomogło rozegrać cały turniej w ciągu kilku godzin i bardzo przyspieszyło rozgrywki. Za wszelką pomoc dziękujemy.

Organizatorzy


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!