e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Będzie Orkiestra


Już teraz trwają poszukiwania zdolnych mieszkańców gminy, którzy zechcą uczestniczyć w tworzeniu młodzieżowej orkiestry dętej w Mońkach.

Do przesłuchań mogła zgłosić się młodzież, która ukończyła dziesiąty rok życia i... zgłosiło się mnóstwo chętnych. W pierwszym spotkaniu sprawdzano słuch i wyczucie rytmu. Podczas drugiego spotkania ćwiczono prawidłowe oddychanie podczas gry.

Tak naprawdę grupa młodzieży będzie nazywać się Młodzieżowa Orkiestrą Dętą. Spotkania odbywać się będą dwa razy w tygodniu - wtorek i piątek o godz. 15:00. Instruktorem jest Michał Bielecki z Rzeszowa, natomiast kapelmistrzem (dyrygentem) jest Leszek Szymczukiewicz z Białegostoku.

Wyposażenie Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Monieckim Ośrodku Kultury zostało zrealizowane dzięki projektowi dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach rozwoju infrastruktury.

Jeśli ten projekt się uda, to będzie wielka duma dla całej gminy. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby współtworzyć orkiestrę, zdajemy sobie sprawę z tego, że na terenie gminy Mońki mieszka wiele zdolnych osób.
Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!