e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Happy New Year


Od ośmiu już lat mieszkańcy Moniek Nowy Rok wspólnie witają w centrum miasta przy pokazie sztucznych ogni. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze skweru i z zabawy sylwestrowej w Jubilatce.

Na godzinę przed północą zaczęli przybywać wszyscy rządni dobrej zabawy na świeżym powietrzu, by przywitać nowy 2012 rok. W tym roku ponownie miejscem spotkania był plac przed Komendą Powiatową Policji.

Zaczęło się od kilku piosenek w wykonaniu monieckiego zespołu Post Scriptum. Następnie Starosta Moniecki - Joanna Kulikowska i Burmistrz Moniek - Zbigniew Karwowski życzyli wszystkim pomyślności i przede wszystkim zdrowia. Kilkunasto minutowy pokaz sztucznych ogni mógł się podobać, a całą imprezę zakończył występ zespołu Post Scriptum.

W sali weselno-bankietowej Jubilatka bawiono się do wczesnych godzin rannych, konkursy, zabawę i muzykę zapewnił zespół Maik. O godzinie 24-tej strzelały korki od szampana, a życzenia noworoczne składane były do samego rana.

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!