Preloader Image
<<< wstecz

Zabawa w jesienne dary


24 października w monieckim przedszkolu odbyło się podsumowanie rodzinnego konkursu plastycznego ph. "Mamo, tato baw się z nami jesiennymi darami - ludziki z darów jesieni".

Celem konkursu było zachęcenie rodziców do wspólnej zabawy i pracy z dzieckiem oraz rozwijanie i prezentacja umiejętności artystycznych. Oceniając prace komisja brała pod uwagę pomysłowość, zgodność pracy z tematem konkursu, bogate wykorzystanie materiału przyrodniczego i wkład dziecka w wykonanie pracy.

Przyznano 5 nagród i 7 wyróżnień. Wszyscy uczestniczy otrzymali z rąk Pani Dyrektor Joanny Klepadło dyplomy i upominki. Nagrody otrzymali: Wiktoria Bielska, Szymon Sawicki, Marysia Czerepko, Filip Winnicki, Kacper Oźlański. Wyróżnienia: Hubert Znosko, Krystian Okulski, Damian i Brajan Olszewscy, Kacper Jabłoński, Otylia Ratkiewicz, Franciszek Piasecki, Maja Sołowiej.

Gratulujemy wygranej i zachęcamy Rodziców do brania udziału z dziećmi w kolejnych konkursach. Organizatorkami konkursu były: Wioletta Jabłońska, Iwona Paniczko, Joanna Skwarko

Obejrzyj więcej zdjęć


<<< wstecz