e-Monki.pl    

Archiwalne artykuły o Mońkach:

katalog firm powiatu monieckiego

Kasa Stefczyka w nowej siedzibie


10 października oficjalnie otwarto nową siedzibę Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo – Kredytowej Stefczyka w Mońkach. Było przecięcie wstęgi, szampan, tort, baloniki, do nowego punktu zapraszał DJ, który organizował również konkursy z nagrodami.

Umiejscowienie siedziby przy głównej ulicy Moniek przynosi prestiż miastu, a w praktyce to poszerzenie oferty, w szczególności adresowanej do mniej zamożnych mieszkańców naszego miasta, którzy mogą tu korzystać z przyjaznych form oszczędzania i kredytowania. Na otwarcie przybyli: Proboszcz parafii M.B. Częstochowskiej ks. dziekan Tadeusz Horosz, Proboszcz parafii Św. Brata Alberta Henryk Miron oraz Burmistrz Moniek Zbigniew Karwowski.

Kasa zgodnie ze swoją wielowiekową tradycją jest instytucją, która funkcjonuje w lokalnej społeczności, 15 lat pracy, 600 tysięcy członków, oddziały w całej Polsce, a Kasa jest na 27 miejscu pod względem aktywów, jeżeli chodzi o wszystkie instytucje finansowe w Polsce. SKOK Stefczyka jest częścią światowej rodziny unii kredytowych, które działają w 96 krajach, a należy do nich 177 milionów członków zrzeszonych w prawie 50 tysiącach Kas na całym świecie.

Symbolem SKOKu Stefczyka jest właśnie Franciszek Stefczyk. Stworzone przez niego pod koniec XIX wieku Kasy uczyły Polaków jak oszczędzać, jak się organizować. Wydobyły z apatii i biedy najpierw mieszkańców Galicji, a później pomogły wielu dziesiątkom tysięcy mieszkańców innych regionów naszej ojczyzny.

Po trzech dniach promocji przyszedł czas na wylosowanie nagród. Za wypełnioną ankietę i wylosowanie można było otrzymać nagrody rzeczowe. Upominki wręczała Dyrektor Agencji Kasy Stefczyka w Mońkach Agnieszka Grunwald oraz Miss Polonia Województwa Podlaskiego Martyna Adamiak.


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2023 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć i filmów publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!