e-Monki.pl    

Archiwalne artykuły o Mońkach:

katalog firm powiatu monieckiego

Prace przy sali gimnastycznej


Przed Szkołą Podstawową nr 2 w Mońkach trwają prace nad zadaszeniem konstrukcji sali gimnastycznej. Termin oddania obiektu mija 31 października tego roku, czy zdążą?

14 kwietnia oficjalnie rozpoczęła się budowa wielofunkcyjnej hali sportowej z zapleczem przy Szkole Podstawowej nr 2 w Mońkach. Wartość inwestycji to prawie 2.500.000 złotych. Sala gimnastyczna ma być obiektem sportowo-rekreacyjnym składającym się z: jednoprzestrzennej sali sportowej z boiskami do koszykówki, siatkówki, tenisa, zaplecza socjalno-technicznego oraz łącznika z holem wejściowym łączącego salę z istniejącą szkołą.

Obserwując tempo prac przy budowie super obiektu nasuwa się pytanie, czy zdążą wykonawcy z terminem oddania. Na tablicy informacyjnej widnieje data 31 października 2011 roku. Jak na razie pogoda jest łaskawa dla wykonawców. Ale położenie armatury sanitarnej, parkietu, pomalowanie obiektu w środku, czyni datę realizacji odległą co najmniej do wiosny.

Projekt budowlany wykonuje P.U.P.H. Węglopol spółkę z o.o. z Gliwic, MUR-MAN Rutkowski-Trzecki spółkę z o.o. ze Strzelna i KRYJAK Biuro Projektów z Tych.Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2023 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć i filmów publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!