e-Monki.pl    

Archiwalne artykuły o Mońkach:

katalog firm powiatu monieckiego

Wizyta Pani Minister


2 października do Moniek zawitał jeden z tzw. "tuskobusów". Na spotkanie z mieszkańcami naszego miasta przyjechali działacze Platformy Obywatelskiej. Jego głównym pasażerem była Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego - Barbara Kudrycka.

Jeden z szesnastu tuskobusów stanął przy skrzyżowaniu ulic Wyzwolenia i Alei Niepodległości. Godzina 13.30 też nie była przypadkowa, wszak po mszy świętej w niedzielę jest najwięcej mieszkańców Moniek. Z tego miejsca sztabowcy i działacze Barbary Kudruckiej udali "się w miasto".

Panią Minister przywitał Przewodniczący Platformy Obywatelskiej w Mońkach - Arkadiusz Studniarek. Wizyta przebiegała w miłej atmosferze, choć nie zabrakło również trudnych pytań. Kolejnym miastem, które w niedzielę odwiedzi Barbara Kudrycka będzie Grajewo.

Kampania wyborcza dobiega końca - na ulicach widać dziesiątki plakatów, nie wszystkie wiszą legalnie..., zadziwiające jest też to, że niektórzy kandydaci jeszcze nigdy nie byli w Mońkach.


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2023 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć i filmów publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!