e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Wiedza o HIV i AIDS


29 kwietnia 2011r. o godzinie 11 w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Mońkach odbyły się powiatowe eliminacje Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS, których organizatorem była Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Mońkach.

W eliminacjach udział wzięło 28 laureatów etapów szkolnych z 6 szkół gimnazjalnych powiatu monieckiego: Moniek, Goniądza, Knyszyna, Jaświł, Jasionówki i Trzciannego.

Przygotowany test zawierał 20 pytań zamkniętych i 2 pytania otwarte dotyczące ważnych aspektów zdrowia i życia człowieka, mających na celu nie tylko sprawdzenie wiedzy uczestników ale także skłonienie do refleksji nad własnym życiem i wzięciem odpowiedzialności za własne wybory i ich konsekwencje.

Komisja konkursowa nagrodziła 3 prace:

Dominiki Dubieckiej – Zespół Szkół w Jaświłach – I miejsce

Kamila Wiśniewskiego- Zespół Szkół w Jaświłach – II miejsce

Patryka Laskowskiego- Zespół Szkół Ogólnokształcących w Knyszynie – III miejsce

i wyróżniła również 3 prace:

Anny Dąbrowskiej - Gimnazjum w Trzciannem

Zuzanny Puchalskiej- Gimnazjum w Mońkach

Pauliny Pikus – Zespół Szkół w Jaświłach

Nagrody laureatom ufundowała Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Białymstoku oraz Urząd Miejski w Mońkach. Starostwu Powiatowemu w Mońkach oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Mońkach składamy serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji powiatowych eliminacji Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o HIIV/AIDS.

Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Mońkach


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!