e-Monki.pl    

Archiwalne artykuły o Mońkach:

katalog firm powiatu monieckiego

Sesja Rady Miejskiej


27 stycznia w Sali widowiskowej MOK odbyła się V sesja Rady Miejskiej w Mońkach. Po raz pierwszy uczestniczył w niej Andrzej Zdanowicz – Zastępca Burmistrza Moniek.

Od 1 stycznia 2011 roku Zarządzeniem Burmistrza Moniek z dnia 30 grudnia 2010 roku na stanowisko Zastępcy Burmistrza Moniek został powołany Andrzej Zdanowicz (55 lat, żonaty, dwoje dzieci). W latach 2007-2010 był zatrudniony w Urzędzie Miejskim w Mońkach jako starszy specjalista ds. pozyskiwania funduszy UE. Od 2008 roku jest Członkiem Rady Nadzorczej PEC w Mońkach oraz Rady Nadzorczej Spółki BIOM w Dolistowie Starym.

Zastępca Burmistrza będzie między innymi koordynował przedsięwzięcia związane ze strategicznym rozwojem Gminy Mońki, pozyskiwał środki finansowe na realizację zadań gminnych z funduszy zewnętrznych, współdziałał z organami administracji rządowej i samorządowej w zakresie pozyskiwania funduszy krajowych i unijnych.

Po czteroletniej przerwie wróciła funkcja Sekretarza Gminy, na to stanowisko Burmistrz Moniek Zbigniew Karwowski powołał Mariana Jabłońskiego – dotychczasowego Kierownika w Urzędzie Miejskim w Mońkach.


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2023 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć i filmów publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!