e-Monki.pl    

Archiwalne artykuły o Mońkach:

katalog firm powiatu monieckiego

Studniówka ZSOiZ


Po raz pierwszy w historii Liceum Ogólnokształcącego w Mońkach Bal Studniówkowy odbył się poza terenem szkoły. Sześć klas bawiło się do samego rana w staropolskim Dworze Czarneckiego.

Bal rozpoczął się od kilku ciepłych słów i pozdrowień Dyrektora Szkoły Krystyny Kryńskiej, Starosty Monieckiego Joanny Kulikowskiej, Burmistrza Moniek Zbigniewa Karwowskiego, głos zabrali również uczniowie szkoły i przedstawiciel Rady Rodziców.

W tym roku uczniowie pięciu klas maturalnych Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych oraz jednej klasy Technikum o profilu Informatycznym zatańczyli poloneza, do którego choreografię przygotowała Marzena Stypułkowska.

Studniówka bardzo podobała się uczniom, nauczycielom i rodzicom. Najprawdopodobniej w przyszłym roku również Bal Studniówkowy odbędzie się w Dworze Czarneckiego.

Relację filmową ze studniówki będzie można obejrzeć już w najbliższym wydaniu dwutygodnika informacyjnego e-Monki TV. Dziękujemy tym wszystkim, którzy udostępnili zdjęcia.

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2023 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć i filmów publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!