e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Pracowita służba strażaków


3 grudnia o godz. 0.35 Dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania otrzymał informację o pożarze dwóch budynków mieszkalnych w miejscowości Zucielec, gmina Trzcianne. Po dojechaniu strażaków na miejsce zdarzenia stwierdzono, że pożarem jest objęty cały budynek. Domownicy opuścili budynek przed przybyciem jednostek straży.

W połączonych ze sobą domach zamieszkiwało ogółem 11-osób w wieku od 7 do 85 lat. W wyniku zaistniałego zdarzenia nikt nie ucierpiał. Rodzinom zapewniono tymczasowe mieszkanie socjalne na terenie gminy Trzcianne. W akcji brało udział 20 strażaków i 5 samochodów w tym OSP Trzcianne, Goniądz, Knyszyn. Akcję zakończono o godz. 7.19. Postępowanie w sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Monkach.

3 grudnia o godz. 6.32 Dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania otrzymał informację o pożarze budynku inwentarskiego w miejscowości Krypno Wielkie. Po dojechaniu strażaków na miejsce zdarzenia stwierdzono, że pali się dach budynku inwentarskiego. Spaleniu uległa konstrukcja dachu oraz około 60 m3 słomy.
Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!