e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Wysoka cena ludzkiej bezmyślności


W dniu 05.08.2010r około godziny 9.10 w Mońkach na ul. Białostockiej patrol monieckiej policji zatrzymał do kontroli drogowej kierującego motorem. 27-letni mieszkaniec Moniek nie posiadał prawa jazdy, aktualnego ubezpieczenia oraz przeglądu technicznego pojazdu. Jak się okazało prawo jazdy zostało mu zatrzymane w 2008r mężczyzna posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres 10 lat.

Niestosowanie się do zakazu Sądowego jest przestępstwem lecz nie zniechęciło to 27-latka do powtórnych wojaży. Zaledwie po 2 dniach kolejny raz mundurowi zatrzymali go w Mońkach, tym razem na ul. Wojska Polskiego. Kierując samochodem osobowym marki VW Passat próbował uciec funkcjonariuszom, lecz daremnie. Tym razem okazało się, że był nietrzeźwy. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało 2,12 promila.

Mężczyzna został zatrzymany. Przyznał się do popełnionych przestępstw, teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed Sądem. Grozi mu nawet 3 lata kary pozbawienia wolności.


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!