e-Monki.pl    

Archiwalne artykuły o Mońkach:

katalog firm powiatu monieckiego

Studniówka w ZSOiZ


Na sto dni przed maturą, jak zwyczaj każe, młodzież bawi się na najważniejszym szkolnym balu. 23 stycznia maturzyści Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach przy ulicy Tysiąclecia bawili się na balu studniówkowym.

Bal rozpoczął się od kilku ciepłych słów i pozdrowień Dyrektora Szkoły Krystyny Kryńskiej, Starosty Monieckiego Zbigniewa Męczkowskiego, Burmistrza Moniek Zbigniewa Karwowskiego, głos zabrali również uczniowie szkoły i przedstawiciel Rady Rodziców.

W tym roku uczniowie pięciu klas maturalnych zatańczyli poloneza, które jak co roku przygotowała Marzena Stypułkowska, a także zaprezentowali pięknego walca, przy choreografii Karoliny Rzemienieckiej, Adriana Misiejko i Aleksandry Brozio ze szkoły tańca Prestige. Wzorem lat poprzednich nie tylko dziewczęta posiadały czerwoną bieliznę, niektórzy chłopcy również ją mieli.

Po sesji zdjęciowej rozpoczął się bal - do tańca ruszyli uczniowie wraz z nauczycielami. Oprawę muzyczną studniówki zapewnił zespół The Brothers z Dobrzyniewa, a posiłki zostały przygotowane przez Zajazd Zalesie Dariusza i Renaty Dworakowskich. Zabawa zakończyła się jak zwykle nad ranem, po wielu godzinach śmiechu i tańca.

Kliknij na odnośnik aby obejrzeć inne zdjęcia ze studniówki


   od początku

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2023 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć i filmów publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!