e-Monki.pl    

Archiwalne artykuły o Mońkach:

katalog firm powiatu monieckiego

Dzień babci i dziadka


W Monieckim Ośrodku Kultury uroczyście obchodzono Dzień Babci i Dziadka. Emeryci, renciści i zaproszeni goście spotkali się by spędzić ze sobą kilka miłych godzin. Na imprezę przybyli dziadkowie i babcie z Moniek i okolic.

Wszystkich zebranych powitał Józef Popowski - prezes Związku Emerytów i Rencistów, który jak sam przyznał do związku należy już 700 członków. Babcie i dziadkowe ciepłe słowa usłyszeli od Burmistrza Moniek, Starosty Monieckiego i Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej.

Uroczystość rozpoczęła się od występów grupy tanecznej „Podlasiaczki” prowadzonych przez Celinę Wierzbicką. Kolejną niespodzianką było wręczenie każdej babci prezentu w postaci róży. Nowością był wybór super dziadka i babci – chodziło o to, kto ma najwięcej dzieci, wnuków i prawnuków. Miano najlepszych dziadków przypadło Stanisławowi i Jadwidze Kuczyńskim, którzy posiadają trzynaście wnucząt i osiem prawnuków. I to oni otrzymali zaszczyt jako pierwsi pokroić specjalnie na tę okazję przyniesiony tort.

Nie zabrakło występów zespołów „Pogodna jesień”, „Wrzosy”, a także monieckiej kapeli. Zabawa trawała do późnych godzin nocnych, a obchodzącym swoje święto przygrywał zespół Post Scriptum z Moniek.


   od początku

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2023 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć i filmów publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!