e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Mikołaj z Fundacji w monieckich szkołach!


W ostatnim dniu nauki w szkołach, tuż przed rozpoczynającymi się feriami świątecznymi prezes Arkadiusz Studniarek oraz Członek Zarządu Andrzej Anszczak z Fundacji na Rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego odwiedzili monieckie szkoły wręczając nagrody i wyróżnienia w konkursie ekologicznym.

Najliczniej do konkursu zgłosiły swoje prace uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 i nr 1 i właśnie te dwie szkoły otrzymały najwięcej wyróżnień. Najpierw w Gimnazjum, a następnie na okolicznościowych przedświątecznych apelach w SP 2 i SP 1 niespodziewani goście uhonorowali najlepszych autorów prac okolicznościowymi dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi.

Nagrody rzeczowe zostały zakupione z pozyskanych środków od Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku, którego dyrektorem jest dobrze wszystkim znany były mieszkaniec naszego miasta Adam Sieńko.

Na koniec każdego spotkania wszystkie opiekunki dzieci i młodzieży, które wzięły udział w konkursie otrzymały wspaniały kosz świątecznych słodkości ufundowany przez Fundację. W przyszłym roku następny konkurs i bardzo liczymy na równie duże zainteresowanie i udział uczniów ze szkół naszej gminy i powiatu monieckiego – zakończył spotkania z młodzieżą prezes Fundacji.


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!