e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Krewniacy


W sobotę 24.10.2009r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mońkach odbyło się honorowe oddawanie krwi. Akcja zorganizowana przy współudziale Zarządu Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża, Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Mońkach, Komendy Powiatowej PSP w Mońkach, MOK i Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku okazała się bardzo dużym sukcesem. Na wezwanie odpowiedziało 58 honorowych dawców krwi którzy bezinteresownie oddali około 20 litrów krwi. Do akcji licznie przyłączyli się strażacy(zawodowcy i ochotnicy), policjanci i mieszkańcy powiatu monieckiego.

Serdecznie dziękuję za współpracę i pomoc w rozpowszechnieniu akcji oddawania krwi a szczególnie: księżom proboszczom, telewizji „Satos”, portalowi e-Monki, Pani Agnieszce Wędołowskiej, Panu Dariuszowi Łosiewicz, Komendzie Powiatowej PSP w Mońkach oraz Regionalnemu Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku za pobieranie krwi.

Twoja kropla krwi ratuje życie potrzebującym. Wszystkim honorowym Dawcom krwi składam serdeczne podziękowania.

Prezes ZRPCK Andrzej Beczko







Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!