e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Futbolowa liga dziewcząt


Komisja Piłkarstwa Kobiecego Podlaskiego Związku Piłki Nożnej zaprasza do udziału w nowotworzonej III lidze kobiet. Liga będzie obejmowała swoim zasięgiem terytorium województwa podlaskiego, a udział w niej będą mogły brać zawodniczki urodzone w 1993 roku i starsze. Rozrywki toczyć się będą systemem ligowym, wg. pełnych przepisów gry w piłkę nożną na pełno wymiarowych boiskach w czasie 2x45 minut.

Planowane jest zwolnienie uczestniczących ekip z opłat transferowych, zgłoszeniowych oraz wpisowego do rozgrywek. Do udziału w III lidze Podlaski ZPN zaprasza wszystkie kluby z terenu woj. podlaskiego uczestniczące już w rozgrywkach oraz drużyny LZS i UKS deklarując wszelką pomoc przy tworzeniu struktur organizacyjnych i sportowych. Zgłoszeń składów drużyn można dokonywać na podstawie uproszczonej procedury – na liście zgłoszeniowej. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 30 czerwca br.

Komisja Piłkarstwa Kobiecego Podlaskiego Związku Piłki Nożnej informuje o powołaniu do życia dwóch lig młodzieżowych dziewcząt: Orlik 2012 i Żaki i zaprasza do udziału w tych rozgrywkach.

  1. Liga Orlik 2012 będzie rozgrywana na boiskach piłkarskich o wymiarach 30m x 62m ze sztuczną nawierzchnią (sztuczna trawa) zbudowanych w ramach programu Orlik 2012 metodą turniejową (po 2-3 mecze w czasie jednego turnieju) z uwzględnieniem terminarza ligowego zakładającego, że w czasie sezonu każda drużyna rozegra po 2 mecze z wszystkimi rywalami. W rozgrywkach będą obowiązywały uproszczone przepisy gry w piłkę nożną (m. In. przepis o spalonych) oraz czas gry 2 x 20 minut. W czasie meczu na boisku występują drużyny w składzie 6 + bramkarz ( całość drużyny 12 osób, zmiany hokejowe). Uczestniczące drużyny są zwolnione z opłat związkowych i transferowych oraz wpisowego. UWAGA: Brak w dyspozycji klubu boiska Orlik 2012 nie jest przeszkodą w wzięciu udziału w rozgrywkach. W rozgrywkach uczestniczyć mogą zawodniczki uczące się w gimnazjum (urodzone w 1994 roku i młodsze). Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 30 czerwca br.

  2. Liga Żaków będzie rozgrywana na boiskach piłkarskich o wymiarach 30m x 62m ze sztuczną nawierzchnią (sztuczna trawa) zbudowanych w ramach programu Orlik 2012 lub na boiskach naturalnych. Zastosowana zostanie metoda turniejowa (2-3 mecze w czasie jednego turnieju) z uwzględnieniem terminarza ligowego zakładającego, że w czasie sezonu każda drużyna rozegra po 2 mecze z wszystkimi rywalami. W rozgrywkach będą obowiązywały uproszczone przepisy gry w piłkę nożną (m.in. przepis o spalonych) oraz czas gry 2x15 minut. Czasie meczu na boisku występują drużyny w składzie 6 + bramkarz (całość drużyny 12 osób, zmiany hokejowe). Uczestniczące drużyny są zwolnione z opłat związkowych i transferowych oraz wpisowego. W rozgrywkach uczestniczyć mogą zawodniczki uczące się w szkole podstawowej ( urodzone w 1997 roku i młodsze). Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 30 czerwca br.


Przewodniczący Komisji Piłkarstwa Kobiecego Podlaskiego ZPN - Arkadiusz StudniarekFotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!